Amorphis i Soilwork na wspólnym koncercie w Polsce

/ 19 czerwca, 2018

Knock Out Productions ogłosił właśnie wspólny koncert Amorphis i Soilwork w Polsce. Odbędzie się on 20 stycznia w krakowskim klubie Kwadrat. W roli supportów na wszystkich koncertach trasy zaprezentują się Jinjer oraz Nailed To Obscurity. Przedsprzedaż biletów na koncert w Krakowie startuje jutro, 20 czerwca, o godzinie 10:00. Wejściówki dostępne będą za 90 złotych (100 złotych w dniu koncertu).

Rozdajemy bilety na koncerty Body Count [KONKURS]

Fińscy metalowcy z Amorphis przyjadą do Polski promować swój najnowszy album „Queen Of Time”. Płyta ukazała się 18 maja 2018 roku i została bardzo ciepło przyjęta przez fanów grupy na całym świecie. Soilwork aktualnie ciężko pracuje w studiu nagraniowym nad następcą albumu „The Ride Majestic” z 2015 roku. Zespół zapowiedział, że nadchodzący materiał będzie premierowo odgrywany na żywo podczas trasy koncertowej, która wystartuje na początku 2019 roku.

Plakat promujący koncert:

Wspomniany już najnowszy album Amorphis zatytułowany „Queen Of Time” promowany jest między innymi przez singiel „Amongst Stars”, do którego zespół przygotował oficjalny teledysk:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także