Andy Biersack (Black Veil Brides) z planami na przyszłość

/ 28 marca, 2017

Fani Andy'ego mogą się spodziewać premiery jego aktualnych projektów już w tym roku. W sieci pojawiły się wzmianki na temat jego kolejnych planów.

Black Veil Brides utworem zapowiada nowy album

Z serii jego tweetów, w których wspomina o nowym materiale, możemy się dowiedzieć, że piąty album Black Veil Brides jest już praktycznie ukończony.

Kończąc mixy na tej płycie wkładamy ogromną ilość czasu i zwracamy uwagę na szczegóły. Mam nadzieje, że się wam spodoba #BVBV.

Zapytany przez jedną ze swoich fanek, czy wiadomo już coś na temat daty wydania nowego albumu, odpowiedział:

Jeśli zależałoby to ode mnie, to wydalibyśmy album zaraz po tym jak został zmiksowany. Możecie się go spodziewać już tej jesieni.

Andy nie ograniczył się tylko do wyjawienia informacji o BVB. Wspomniał również o nowym singlu, który tworzy pod swoim solowym pseudonimem: Andy Black. Utwór ma się pojawić podczas odbywania koncertów związanych z Vans Warped Tour, latem tego roku:

Odsłuchałem również ostateczny mix do nowego utworu #AndyBLACK, który będzie miał premierę tego lata podczas Warped! Zdecydowanie chcę to zagrać na żywo.

Biersack od długiego czasu ma duże powiązania z Vans Warped Tour i w tym roku znów powraca na festiwal wraz ze swoim solowym projektem.

Wokalista będzie również uczestniczył w warsztatach TEI, które odbywają się podczas Warped Tour. Spotkania te trwają około 40 minut i można przy ich okazji nawiązać krótką rozmowę z wybranym muzykiem, ale ich głównym zadaniem jest przekazanie przez danego artystę wiedzy na temat jego stanowiska w branży muzycznej.

Wierzę w ciągły wzrost nawiązywania kontaktów, a warsztaty, które oferuję przez całe lato na Warped Tour wraz z TEI, są idealnym przykładem na takie połączenia. Moi fani, którzy uczęszczają na zajęcia, które prowadzę, pewnego dnia będą utalentowanymi liderami w naszej branży. Mieć pozytywny wpływ i dzielić się wiedzą wraz z nimi – to dla mnie największy zaszczyt.

Vans Warped Tour rozpoczyna się 16 czerwca. Biersack będzie uczestniczył w trasie od samego początku, aż do końca, który przewidziany jest na 6 sierpnia.

ag

KOMENTARZE

Przeczytaj także