Annihilator przenosi europejskie koncerty. Zespół miał zagrać w Polsce

/ 18 września, 2018

Koncerty Annihilator, które miały się odbyć już w listopadzie tego roku zostały przeniesione na rok następny. Założyciel grupy, Jeff Waters opublikował kilka dni temu wideo na swoim profilu Facebook w którym tłumaczy powody przełożenia trasy koncertowej:

Ze względu na niedawną śmierć byłego wokalisty Randy'ego Rampage'a, który miał wystąpić w roli gościa specjalnego trasy, oraz problemy z paszportami – trasa, która miała się odbyć w listopadzie tego roku, została przeniesiona na rok 2019.

Nowe terminy polskich koncertów to:

  • 23 listopada 2019 (sobota) – Kraków „Kwadrat”
  • 24 listopada 2019 (niedziela) – Warszawa „Proxima”

Organizator poinformował również o biletach zakupionych na „stare” terminy:

Bilety na koncert, który miał się odbyć w Katowicach zachowują swoją ważność. Posiadając bilet na koncert w Katowicach można wejść na koncert w Krakowie (wejściówki można jednocześnie zwracać w miejscu zakupu).

Bilety na koncert w Warszawie zachowują swoją ważność (można je jednocześnie zwracać w miejscu zakupu).

Annihilator to istniejący od 1984 roku kanadyjski zespół metalowy, który dowodzony jest przez gitarzystę oraz wokalistę, Jeffa Watersa. Formacja ma na swoim koncie dziesiątki studyjnych i koncertowych wydawnictw, z których ostatnim jest wspomniany już album „For The Demented”. Obok Watersa na scenie występują: Aaron HommaRich Hinks oraz Fabio Alessandrini

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także