Anthrax wyruszy w trasę z trzema wokalistami? Scott Ian odpowiada

/ 1 czerwca, 2020

Anthrax ma w swoim dorobku płyty nagrane z trzema wokalistami. Na debiutanckim albumie zaśpiewał Neil Turbin. Potem do składu dołączył Joey Belladonna, a przez kilkanaście lat z zespołem śpiewał także John Bush. Czy jest szansa na trasę koncertową zespołu ze wszystkimi trzema wokalistami?

W wywiadzie dla „The Jasta Show” gitarzysta Scott Ian odpowiada:

Jeśli wszyscy będą żyli, moglibyśmy to zrobić. Ale – i jest to wielkie ale – czy tego chcemy? Przyznam, że ta myśl przeszła mi przez głowę. Jest to możliwe. Jednak – i mówię tu wyłącznie za siebie, a nie za cały zespół czy za byłych wokalistów – nie jest to coś, co chciałbym zrobić.

Nie widzę tego w formie całej trasy. Może kilka koncertów w Nowy Jorku i kilka w jeszcze innym mieście. Coś takiego wymaga dużej logistyki, udziału wielu osób. A część mnie wciąż się pyta „po co mielibyśmy to robić?”.

Scott Ian dodał, że coś takiego nie wydarzy się w ciągu najbliższych lat, bo teraz grupa pracuje nad nowym albumem, a w przyszłym roku zamierza świętować 40-lecie istnienia.

Może pod koniec cyklu koncertowego spróbujemy zrobić coś specjalnego, ale nie wiem, czy będzie to coś, o czym rozmawiamy, czy coś innego.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także