Kult Akustik. Kolejne koncerty zostały przeniesione [NOWE DATY]

/ 1 czerwca, 2020

Koncerty zostały przeniesione początkowo na maj (w pierwszej wersji miały odbyć się w marcu), ale sytuacja związana z pandemią koronawirusa nie uspokoiła się, dlatego organizator podał nowe daty koncertów Kultu – chodzi o występy z Krakowa, Katowic i Wrocławia. Wszystkie odbędą się w listopadzie tego roku

Poniżej szczegóły:

%%REKLAMA%%

Od przeszło 30 lat grupa założona przez Kazika Staszewskiego i Piotra Wieteskę nie traci na popularności. Kolejne pokolenia słuchaczy doceniają Kult za prowokacyjne, buntownicze teksty, charakterystyczne brzmienie i młodzieńczą zadziorność. Od początku istnienia zespołu powstało sporo piosenek, niektóre na fonograficzną premierę czekały wiele lat, inne w ogóle nigdy nie pojawiły się na oficjalnych albumach zespołu.

Od samego początku antysystemowe teksty Kazika poruszały ważne problemy związane z tożsamością, wiarą czy porządkiem społecznym, a jego charyzma przyciągała na każdy koncert rzesze wiernych fanów.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także