Anthrax zdradza, jaka będzie nowa płyta

/ 16 kwietnia, 2019

Frank Bello, basista Anthrax, w rozmowie wyemitowanej na falach radia WRIF potwierdził, że grupa pracuje nad nowym albumem. Zdradził, że możemy spodziewać się ciężkiej płyty.

Frank Bello powiedział:

Będzie tam dużo gniewu, z czego się cieszę. To dobry gniew, z którego powstanie dobra, ciężka płyta. W moim życiu dzieje się dużo rzeczy, które znajdą swoje ujście na nowej płycie Anthrax. Powinna być więc dobra. Cieszę się na samą myśl.

Słowa te potwierdzają jego wypowiedź sprzed kilku miesięcy dla „The Salt Lake Tribune”, kiedy powiedział:

Będziemy grali ciężko. Ciężej niż kiedykolwiek. W takim jesteśmy nastroju. Pała w nas gniew, co jest dobre dla procesu komponowania. Z drugiej strony chcę, by w naszej muzyce były melodie. Anthrax zawsze grał melodyjny metal. Nie jesteśmy typowym zespołem metalowym. Dbamy o nasze kompozycje. Szlifujemy każdą nutę, dlatego komponowanie zajmuje nam tyle czasu. Anthrax nigdy nie ściemniał i nie wyobrażam sobie, byśmy kiedykolwiek tak zrobili.

Dyskografię Anthrax zamyka album "For All Kings" z 2016 roku.

%%REKLAMA%%

Anthrax wystąpi 12 czerwca 2019 roku we wrocławskim Centrum Koncertowym A2. Bilety w cenie: 110 PLN (limitowana pula promocyjna), 130 PLN (przedsprzedaż), 150 PLN (w dniu koncertu).

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także