Pol'and'Rock Festival 2019. Słynna amerykańska supergrupa w składzie imprezy!

/ 15 kwietnia, 2019

B-RealChuck DTom MorelloTim Commerford, DJ Lord, Brad Wilk – to wszyscy muzycy, którzy wchodzą w skład ogłoszonego właśnie wykonawcy. Większość z Was już pewnie wie, że do składu Pol'and'Rock Festival 2019 dołączyła amerykańska supergrupa Prophets of Rage. Istniejący od 2016 roku zespół ma na swoim koncie jeden album zatytułowany po prostu „Prophets of Rage”, który ukazał się w 2017 roku. Formacja pojawi się oczywiście na Dużej Scenie kostrzyńskiego festiwalu.

Pol'and'Rock 2019: Nowi wykonawcy wyłonieni poprzez eliminacje

Poniżej oficjalne potwierdzenie tej jakże znakomitej wiadomości:

Supergrupa dołączyła tym samym do innych zespołów i muzyków, którzy w dniach 1-3 sierpnia wystąpią na Pol’and’Rock Festival. Dotychczas ogłoszeni wykonawcy to m.in.: Kult, Sidney Polak, Dub Fx, Renata Przemyk, Perturbator, Cyrk Deriglasoff, Witek Muzyk Ulicy, Testament, Black Stone Cherry, Avatar, Skunk Anansie, Decapitated, Happysad, Acid Drinkers i Ziggy Marley.

%%REKLAMA%%

Zeszłoroczna edycja festiwalu (po raz pierwszy jako Pol’and’Rock) odbyła się na początku sierpnia w Kostrzynie nad Odrą. Wystąpiła na niej cała plejada gwiazd z kraju i ze świata, w tym Judas Priest, Gojira, Nocny Kochanek i Big Cyc. Od ponad 20 lat na czele festiwalu stoi Jerzy Owsiak oraz kierowana przez niego fundacja.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także