Arch Enemy opublikowali nowy utwór. Posłuchaj „In The Eye of The Storm”! [WIDEO]

/ 14 lipca, 2022

W sieci pojawiła się właśnie kolejna zapowiedź nowej płyty Arch Enemy zatytułowanej „Deceivers”.


Płyta zatytułowana „Deceivers”, najnowsza w dorobku metalowców z Arch Enemy, miała zostać opublikowana 29 lipca tego roku nakładem Century Media Records. Niedawno poinformowano, że ten termin nie zostanie dotrzymany, a krążek ostatecznie pojawi się nieco później – dokładnie 12 sierpnia.

Wcześniej zespół opublikował single „Deceiver, Deceiver”, „House of Mirrors”, „Sunset Over The Empire” i „Handshake With Hell”. Teraz natomiast w serwisach streamingowych i na YouTube pojawiła się kompozycja „In The Eye of The Storm”:

Michael Amott o nowej płycie zespołu:

Bez wątpienia, zawsze jest to wyzwanie, by za każdym razem podnosić poprzeczkę zarówno w pisaniu utworów, jak i w ich produkcji, i może się to wydawać nieco zniechęcające, zanim się za to zabierzemy. Ale kiedy już zaczniemy i w pełni zanurzymy się w procesie twórczym, to naprawdę jakby nic innego nie istniało na świecie i jesteśmy bardzo skupieni. I uwierzcie lub nie, ale w większości przypadków mamy mnóstwo zabawy przy tworzeniu tej muzyki! Przy nagrywaniu „Deceivers” nie było inaczej. Po raz kolejny odcięliśmy się od świata zewnętrznego i zagłębiliśmy się w strefę artystyczną.

Więcej o Arch Enemy, a także płycie „Deceivers” przeczytacie w lipcowym „Teraz Rocku”, który dostępny jest w sprzedaży.

LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

KOMENTARZE

Przeczytaj także