Arch Enemy przekłada premierę płyty „Deceivers”. Kiedy ostatecznie ujrzy światło dzienne?

/ 8 czerwca, 2022

Nowy album Arch Enemy jednak nie ujrzy światła dziennego pod koniec lipca…


Płyta zatytułowana „Deceivers”, najnowsza w dorobku metalowców z Arch Enemy, miała zostać opublikowana 29 lipca tego roku nakładem Century Media Records. Właśnie poinformowano, że ten termin nie zostanie dotrzymany, a krążek ostatecznie pojawi się nieco później – dokładnie 12 sierpnia.

Wcześniej zespół opublikował single „Deceiver, Deceiver”, „House of Mirrors” i „Handshake With Hell”. Ostatnio natomiast światło dzienne ujrzała kompozycja „Sunset Over The Empire”, do której teledysk przygotowało polskie studio Grupa 13:

Michael Amott o nowej płycie zespołu:

Bez wątpienia, zawsze jest to wyzwanie, by za każdym razem podnosić poprzeczkę zarówno w pisaniu utworów, jak i w ich produkcji, i może się to wydawać nieco zniechęcające, zanim się za to zabierzemy. Ale kiedy już zaczniemy i w pełni zanurzymy się w procesie twórczym, to naprawdę jakby nic innego nie istniało na świecie i jesteśmy bardzo skupieni. I uwierzcie lub nie, ale w większości przypadków mamy mnóstwo zabawy przy tworzeniu tej muzyki! Przy nagrywaniu „Deceivers” nie było inaczej. Po raz kolejny odcięliśmy się od świata zewnętrznego i zagłębiliśmy się w strefę artystyczną.

Tracklista „Deceivers”:

 1. Handshake With Hell
 2. Deceiver, Deceiver
 3. In The Eye Of The Storm
 4. The Watcher
 5. Poisoned Arrow
 6. Sunset Over The Empire
 7. House Of Mirrors
 8. Spreading Black Wings
 9. Mourning Star
 10. One Last Time
 11. Exiled From Earth

Okładka „Deceivers”:

KOMENTARZE

Przeczytaj także