Archive zapowiedział dwa wyjątkowe koncerty w Polsce [DATY, BILETY]

/ 7 czerwca, 2024
fot. Paul Spencer


Zespół Archive przyjedzie do Polski na dwa koncerty w ramach promocji reedycji klasycznych płyt.


Zespół Archive zapowiedział wznowienie czterech kultowych albumów – You All Look The Same To Me, Noise, Controlling Crowds I-III i Controlling Crowds IV – a przy okazji ruszy w trasę koncertową, która nie pominie Polski. Grupa będzie dawała w każdym mieście po dwa koncerty, na których zagra cztery albumy w całości. W Polsce wystąpi 24 i 25 lutego 2025 w ICE Kraków.

Mówiąc o trasie, członek i założyciel Archive, Darius Keeler powiedział:

Reakcja na występy w Paryżu była naprawdę oszałamiająca! Wiedzieliśmy, że nasze albumy są uwielbiane przez naszych fanów i zajmują szczególne miejsce w sercach ludzi, ale nigdy wcześniej nie próbowaliśmy niczego na taką skalę, grając cztery albumy w całości! To będzie dla nas wyjątkowe doświadczenie, radość i niezwykła podróż. Tak bardzo rozwinęliśmy się jako zespół koncertowy od czasu nagrania tych albumów, że jest to okazja do powrotu do tych piosenek i zaprezentowania ich na żywo w sposób, w jaki nie mogliśmy tego zrobić wcześniej. To będą wyjątkowe koncerty, nie mogę się doczekać!.

Bilety na właśnie ogłoszone koncerty trafią do sprzedaży w piątek, 14 czerwca o godz. 11:00.

W każdym mieście dostępna jest ograniczona liczba specjalnych biletów na obydwa koncerty.

Zespół opublikował też utwór „My Last” z udziałem byłego wokalisty Craiga Walkera. Piosenka to nigdy wcześniej niepublikowany utwór, nad którym zespół pierwotnie pracował na potrzeby albumu „Noise” z 2004 roku.

My Last” znajdzie się na edycji deluxe zremasterowanego albumu „Noise”, wraz z siedmioma innymi wcześniej niepublikowanymi utworami z czasów „You All Look The Same To Me” i „Noise”.

Wszystkie cztery zremasterowane albumy zostaną wydane 20 września 2024 roku.

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także