Arek Jakubik wystąpi w filmie o Robercie Brylewskim? Aktor odpowiada

/ 21 października, 2020


Czy w filmie o Robercie Brylewskim zobaczymy na ekranie także Arka Jakubika?


Arkadiusz Jakubik przyznał, że zamierza nakręcić film o Robercie Brylewskim. Aktor znany jest z wielu filmów, między innymi tych nakręconych przez Wojciecha Smarzowskiego („Wołyń”, „Drogówka”, „Kler”). Czy rozważa też rolę aktorską w filmie o Brylewskim?

W wywiadzie dla programu „Masarnia u Zenka” w Radiu Kampus Jakubik odparł:

Nie. Myślałem o tym, żeby napisać scenariusz i stanąć po drugiej stronie kamery. To taka historia i taka postać, która mnie obchodzi prywatnie i na temat której mam wrażenie coś mógłbym powiedzieć. I chciałbym stanąć po drugiej stronie kamery. Co z tego wyjdzie to się okaże.

Jakubik wyjawił też, że Robert Brylewski chciał dołączyć do składu, w którym Jakubik razem z Olafem Deriglasoffem wykonywali materiał z płyty „40 przebojów”. Niestety, ostatecznie ten plan nie doszedł do skutku:

Dla mnie ten film to dalszy ciąg podróży z Robertem, taki wirtualny, w wyobraźni, ale chcę z nim ten koncert zagrać i niech ten koncert będzie filmem fabularnym.

Arek Jakubik powrócił niedawno z zespołem Dr Misio. Grupa przygotowała album „Strach XXI” wieku, o którym więcej przeczytacie w październikowym numerze „Teraz Rocka”, dostępnym w sprzedaży.

PAŹDZIERNIKOWY TERAZ ROCK – KUP ONLINE

fot. Sławek

KOMENTARZE

Przeczytaj także