Ari Aster pracuje nad „koszmarną komedią”

/ 8 czerwca, 2020

Ari Aster zasłynął jako reżyser „Hereditary” oraz „Midsommar”. Jego innowacyjne podejście do horroru pomogło odświeżyć ten gatunek, a on, obok Jordana Peele’a, stał się jednym z najbardziej obiecujących reżyserów filmów grozy młodego pokolenia.

Ari Aster wyjawił, że nie zamierza spoczywać na laurach i zabiera się za nowy film. Póki co reżyser nie ujawnił wiele szczegółów trzeciego dzieła, ale powiedział, że ma to być „koszmarna komedia” i ma trwać cztery godziny.

%%REKLAMA%%

Ari Aster urodził się w 1986 roku. W 2011 roku zajął się kręceniem filmów krótkometrażowych, a pełnometrażowy debiut zaliczył w 2018 roku filmem „Hereditary” z Toni Collette w roli głównej, który zdobył ocenę 89% na portalu „Rotten Tomatoes”. Równie duży sukces odniósł jego kolejny film, „Midsommer”.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także