Taylor Momsen (The Pretty Reckless) powróci do filmów?

/ 7 czerwca, 2020

Taylor Momsen dziś znana jest jako charyzmatyczna wokalistka zespołu The Pretty Reckless, z którym to zespołem zamierza wkrótce powrócić czwartą płytą zatytułowaną „Death By Rock And Roll”. Należy jednak pamiętać, że Momsen sławę zdobyła jako aktorka, a zaczęła bardzo wcześnie. W wieku siedmiu lat wcieliła się w rolę Cindy Lou Who w popularnej komedii „Grinch: I świąt nie będzie” z Jimem Carreyem w roli głównej. Później zagrała między innymi w filmie „Mali agenci 2” oraz „Underdog”, w którym dostała nominację do nagrody Young Artist za najlepszą aktorkę drugoplanową. Występowała też w serialu „Plotkarka”.

%%REKLAMA%%

W ostatniej dekadzie jednak porzuciła karierę aktorską, żeby poświęcić się muzyce. Czy zamierza powrócić na ekran? W wywiadzie dla radia KFMA powiedziała:

Rock and roll jest moim głównym zajęciem, nigdy nie porzucę rock and rolla. Będę grać rocka aż do śmierci. Przez długi czas mówiłam, że już nigdy nie wystąpię w filmie, ale teraz jestem starsza i kto wie? Nie dążę do tego, ale nigdy nie mów nigdy.

Muzyka to moja wizja – od dźwięków, poprzez obrazy aż po koncerty. Nad wszystkim panuję. Podczas gdy aktorstwo jest dla mnie bardziej jak praca: robię, co mi każą, a potem wracam do domu.


REKLAMA

W sprzedaży jest już majowo-czerwcowy numer „Teraz Rocka”. Piszemy w nim między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo dostępne jest również w naszym sklepie internetowym – pamiętaj, zamówienie pisma w sieci to obecnie najbezpieczniejsza i jednocześnie najwygodniejsza forma zakupu!

[ZAMÓW TERAZ]

rf | fot. Ralph Arvesen

KOMENTARZE

Przeczytaj także