Ariana Grande gwiazdą najnowszego „Carpool Karaoke” [WIDEO]

/ 17 sierpnia, 2018

Podczas internetowego show „Carpool Karaoke” w prowadzonym przez Jamesa Cordena samochodzie pojawiła się Ariana Grande. Jedna z najpopularniejszych artystek młodego pokolenia na świecie zaśpiewała kilka swoich największych przebojów – jak chociażby „Side By Side,” „Dangerous Woman,” „God Is a Woman” czy w końcu” “No More Tears Left to Cry”.

Kanye West w „Carpool Karaoke”? Raper wodzi za nos Jamesa Cordena

Poza śpiewaniem, Grande i Corden rozmawiali o ostatnich muzycznych dokonaniach piosenkarki, a także o jej inspiracjach. Wokalistka zachwyciła również swoimi interpretacjami Celine Dion, Whitney Houston, Mariah Carey i Beyoncé. Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Niezwykły McCartney

W opinii wielu, wizyta Paula McCartneya w najnowszym „Carpool Karaoke” zaowocowała najlepszym odcinkiem w historii programu prowadzonego przez Jamesa Cordena. Razem przemierzali uliczki rodzinnego miasta Beatlesa. Podczas podróży chętnie śpiewali, a muzyk wspomniał czasy młodości oraz dzieciństwa. McCartney niezwykle pozytywnie wypadł w programie – czarował anegdotami i tryskał humorem.

Nic więc dziwnego, że całość cieszy się ogromną popularnością! Dlatego też 20 sierpnia zostanie wyemitowana wydłużona, godzinna wersja programu pod tytułem „Carpool Karaoke: When Corden Met McCartney Live From Liverpool”​.

Byliśmy zachwyceni przyjęciem „Carpool Karaoke with Paul McCartney”. Świetnie się bawiliśmy podczas kręcenia tego materiał i wiedzieliśmy, że zrobiliśmy coś wyjątkowego, ale cudownie jest widzieć, że tak wielu ludzi to oglądało i im się podobało

– stwierdził Ben Winston, producent wykonawczy „The Late Late Show”, czyli programu Jamesa Cordena.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także