Arkadiusz Jakubik (Dr Misio) odpowie na Wasze pytania! Kolejny Strip-tease

/ 31 stycznia, 2018

Na łamy „Teraz Rocka” w zeszłym  roku powróciła, po kilkuletniej przerwie (i ukazuje się co kwartał), rubryka Strip-tease. Poprzednio pojawiło się w niej kilkudziesięciu słynnych krajowych muzyków rockowych, a po wznowieniu – Tomasz Organek, Robert „Litza” FriedrichTymon Tymański i skład Nocnego Kochanka.

Lutowy „Teraz Rock” już w sprzedaży

Wiemy, że są pytania, które chcielibyście zadać rodzimym gwiazdom rocka czy po prostu tym, których działalność ma odzew u szerokiej publiczności. Postanowiliśmy to Wam umożliwić.  Możecie pytać o wszystko (ale nie więcej niż TRZY PYTANIA na raz!), a nazwa rubryki, Strip-tease, ma przypominać, że chodzi o śmiałe akcje, mające służyć poznaniu nagiej prawdy. Artysta, który zgodził się wziąć udział w tym przedsięwzięciu, oczywiście ma prawo dokonać wyboru pytań, na które odpowie, ale my już dopilnujemy, żeby nie odrzucił zbyt wielu spośród tych najtrudniejszych. Wydrukujemy na łamach pytania podpisując je tak, jak Wy je podpiszecie. Ale dobrze byłoby, gdybyście też podawali prawdziwe nazwiska i adresy, bo autor pytań, które najbardziej spodobają się zaproszonemu do Strip-teasu, zostanie nagrodzony płytą.

Tym razem na tym „gorącym krześle” usiądzie Arkadiusz Jakubik. Ten utalentowany (i ceniony) aktor i reżyser dał się też poznać jako śpiewający frontman grupy Dr Misio. Grupy, która wniosła swoją dawkę świeżości i oryginalności do krajowego rocka, a wydała dotąd trzy albumy (najnowszy to zeszłoroczne „Zmartwychwstaniemy”). Rozbudziła też spore emocje wideoklipami. Jakubik również z powodzeniem stworzył artystyczny duet z rockowym weteranem Olafem Deriglasoffem (zresztą – producentem nagrań Dr Misio), co udokumentowane zostało intrygującą płytą „40 przebojów”.   

Czekamy na pytania do Arkadiusza Jakubika. Nadsyłać je można do 5 lutego (włącznie) na adres: striptease@terazrock.pl (z hasłem „Striptease” w tytule wiadomości).  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także