Artur Rojek: Nie będę solową wersją Myslovitz [TYLKO U NAS]

/ 30 marca, 2020

Kilkanaście dni temu światło dzienne ujrzał solowy album Artura Rojka zatytułowany „Kundel”. To właśnie wspomniane wydawnictwo jest tematem przewodnim wywiadu, który ukaże się w kwietniowym „Teraz Rocku”.

Artur Rojek zapytany został między innymi, czy po sukcesie płyty „Składam się z ciągłych powtórzeń” nie planował nagrać czegoś „pod publiczkę”. Oto jego odpowiedź:

Nie przeprowadzam ankiet wśród słuchaczy,  nie robię badań rynku, żeby dowiedzieć się, co ludzie chcieliby usłyszeć. Nagrywam płytę, jaką  chcę nagrać. Robię to po swojemu, a     jednocześnie  chciałbym siebie czymś zaskoczyć, pójść gdzieś,  gdzie mnie jeszcze nie było. Jeżeli ktoś po moim  odejściu z Myslovitz oczekiwał, że będę solową  wersją tego zespołu, to musiał się rozczarować.  Nie chciałem tego, dlatego na pierwszy singel wybrałem „Beksę” . A teraz, kiedy wiedziałem, że ludzie  oczekują ode mnie „Beksy 2” albo „Syren 2” , celowo  dałem na pierwszy singel piosenkę zupełnie inną –  „Sportowe życie”. Na przekór…

To tylko niewielki fragment obszernej rozmowy, którą znajdziecie na łamach naszego miesięcznika. Przypomnijmy, że z powodu epidemii koronawirusa i problemów logistycznych premiera „Teraz Rocka” została przesunięta na 1 kwietnia.

Zachęcamy jednak do zakupu on-line, ponieważ to obecnie najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Już dziś rozpoczęliśmy wysyłkę zamówionych w przedsprzedaży numerów!

[KUP TERAZ]

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także