Lao Che w Stodole. Podano daty przełożonych koncertów zespołu

/ 30 marca, 2020

Epidemia koronawirusa sprawiła, że zespół Lao Che – podobnie jak dziesiątki innych wykonawców – został zmuszony do odwołania szeregu koncertów. Grupa szczególnie dużo z nich planowała zagrać w stołecznej Stodole. Miały odbyć się w marcu i kwietniu. W końcu pojawiły się nowe daty, a z konkretami możecie zapoznać się poniżej:

Lao Che sukcesywnie ogłasza daty kolejnych przełożonych koncertów, dlatego warto śledzić ich kanały w mediach społecznościowych. Warto wspomnieć, że jest to pożegnalna trasa zespołu. Występy cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a muzycy zapowiedzieli, że mimo okoliczności nie zawiodą swoich fanów i pożegnają się z nimi ze sceny.

%%REKLAMA%%

Między innymi z powodu zakończenia kariery, w kwietniowym „Teraz Rocku” znalazła się 12- stronicowa wkładka poświęcona właśnie Lao Che. Premiera wspomnianego numeru została niedawno przesunięta na 1 kwietnia.

Zachęcamy jednak do zakupu on-line, ponieważ to obecnie najbezpieczniejsza forma sprzedaży. Już dziś rozpoczęliśmy wysyłkę zamówionych w przedsprzedaży numerów naszego pisma!

[KUP TERAZ]

mg | fot. Radek Polak

KOMENTARZE

Przeczytaj także