ARW, czyli legendarni muzycy Yes w Polsce. Bilety

/ 20 stycznia, 2017

Dla Polskich fanów rocka progresywnego koncert przy okazji 11. Festiwalu Legend Rocka będzie prawdziwą gratką. Pod szyldem „ARW” spotkają się bowiem trzech legendarni muzycy zespołu Yes, czyli Jon Anderson, Trevor Rabin i Rick Wakeman. Rozpoczęli oni świetnie przyjętą trasę koncertową jeszcze w ubiegłym roku, ale widząc zainteresowanie – postanowili zorganizować koncerty w roku 2017. Przy tej okazji odwiedzą również Polskę, gdzie zagrają 13 lipca. Rzecz będzie działa się oczywiście w Dolinie Charlotty.

Yes w encyklopedii TerazRock.pl

Bilety na koncert ARW

Wczoraj organizator koncert ogłosił, natomiast dziś przekazał wejściówki do sprzedaży. Można je kupić w serwisie Ticketpro.pl od godziny 10:00. Bilety dostępne są w następujących cenach: 250 zł, 200 zł i 150 zł (w zależności od odległości miejsca od sceny).

Legendarni muzycy Yes

Choć Jon Anderson, Rick Wakeman i Trevor Rabin nie grają już w zespole Yes, to właśnie oni stanowili swego czasu o jego sile i jakości. Szczególną rolę odegrali dwaj pierwsi. Jon Anderson był współzałożycielem legendarnej grupy, z którą występował w latach 1968-1980, 1982-1988 i 1990-2004. Rick Wakeman dołączył do Yes nieco później, bo w 1971 roku, a z zespołem występował z przerwami do 2004 roku. Ogromny wpływ na zespół miał również Trevor Rabin, który występował w nim w latach 1982-1994. To on jest w głównej mierze odpowiedzialny za powstanie najbardziej znanego utworu formacji Yes, czyli „Owner Of A Lonely Heart”.

Choć trzej muzycy nie grają już w Yes, wciąż są z zespołem kojarzeni i podczas swoich koncertów prezentują najlepsze utwory tej legendarnej formacji. Popularność ich koncertów w Stanach Zjednoczonych pokazała, że zapotrzebowanie na ich osoby i muzykę jest nadal ogromne, dlatego koncert w Dolinie Charlotty będzie sporym wydarzeniem. 

Yes – „Owner Of A Lonely Heart”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także