ARW w Polsce. Fani Yes w ekstazie

/ 19 stycznia, 2017

Nikt już nie liczył, że do tego kiedykolwiek dojdzie. 4 października 2016 roku w Orlando USA na jednej scenie pojawili znowu razem najważniejsi muzycy legendarnej grupy Yes – wokalista Jon Anderson i klawiszowiec Rick Wakeman. Zagrali razem po 25 latach przerwy, czyli od czasu pamiętnej trasy The Union Tour. To był początek ich głośnego powrotu…  Do tych dwóch legend rocka progresywnego dołączył urodzony w RPA gitarzysta Trevor Rabin, który grał w Yes w latach 1982-94.

Yes w encyklopedii na TerazRock.pl

Wszyscy trzej muzycy w wywiadach podkreślają, że ta 36 koncertowa trasa przyniosła im wyjątkową radość z bycia razem na scenie i dlatego zdecydowali się przedłużyć trasę o jeszcze więcej koncertów w 2017 roku. W marcu planowane są występy w Anglii, a w kwietniu grupa udaje się do Japonii.

Wielka Trójca Yes czyli Anderson, Rabin i Wakeman wracają do Europy i 13 lipca będzie niepowtarzalna okazja zobaczyć klasyków rocka progresywnego na jedynym koncercie w Polsce w Dolinie Charlotty. Pojawią się w Polsce w związku z 11. Festiwalem Legend Rocka.

Sprzedaż biletów rozpoczyna się 20 stycznia o godz. 10.00.

Yes – „Owner Of A Lonely Heart”:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także