Linkin Park: ,,Spodziewajcie się niespodziewanego” na nowym albumie

/ 19 stycznia, 2017

Linkin Park, reprezentowane przez wokalistę Mike’a Shinoida’ę, przybliżyło w kilku zdaniach temat nowej płyty w trakcie wywiadu dla The Pulse Of Radio.

Linkin Park w Encyklopedii TerazRock.pl

O nadchodzącym, 7. albumie Linkin Park

Nowy Linkin Park jest w drodze. Dopieszczamy go. Nie mogę Wam jeszcze powiedzieć kiedy się pojawi. Zostawmy mały element zaskoczenia, ale nie będzie to trwało zbyt długo… Nie mogę Wam powiedzieć w jaki sposób brzmi. Ale mogę Wam powiedzieć, że będziecie zaskoczeni. Spodziewajcie się niespodziewanego. Nie spodziewajcie się niczego co słyszeliście wcześniej.

O pracy nad krążkiem

Prace nad płytą zajmują w studio 50 godzin tygodniowo. W wolnej chwili wychodzę na siłownię, aby zachować równowagę. Całe tworzenie albumu, próbek i tego wszystkiego – pojawi się kiedy się pojawi. Może jutro, może w przyszłym tygodniu, może za trzy. Nigdy nie wiesz. Pracujemy nad sztuką i nad wszystkim co z tym związane.

Z wypowiedzi muzyka można wnioskować, że na płycie pojawią się goście specjalni. Zespół podobno pracował z „innymi osobami” podczas tworzenia materiału. Jednocześnie wokalista zapewnia, że nadal to będzie Linkin Park. Zespół sam wyprodukuje nowy krążek.

Linkin Park: Until It’s Gone

GW

KOMENTARZE

Przeczytaj także