Metallica gra „One” ze słynnym pianistą

/ 19 stycznia, 2017

18 stycznia w Pekinie odbył się koncert Metalliki. Chińscy fani przywitali zespół bardzo ciepło, jak to zresztą mają w zwyczaju. Podczas występu nie zabrakło niespodzianki, którą przygotowali amerykańscy muzycy.

Metallica w encyklopedii na TerazRock.pl

Na scenie pojawił się słynny chiński pianista, Lang Lang, który wykonał z zespołem utwór „One”. Można śmiało stwierdzić, że „Symphony and Metallica” powróciło. I to w najlepszym możliwym stylu. Nagranie w wysokiej jakości dźwięku i obrazu pojawiło się w serwisie YouTube.

Metallica feat. Lang Lang – „One”:

Metallica zasypuje fanów nagraniami

Grupa Metallica od jakiegoś czasu promuje swój najnowszy album, czyli opublikowany kilka miesięcy temu „Hardwired… to Self-Destruct”. Podczas kolejnych występów zespół przygotowuje dla fanów coś specjalnego – nie tylko występy pianistów, ale chociażby pierwsze koncertowe wykonania utworów ze wspomnianej płyty.

Fani w Polsce zastanawiają się jednak, czy zobaczą muzyków w Polsce. Na razie wiemy, że zdecydowali się oni ograniczyć koncerty do pięćdziesięciu w roku, co oznacza, że jeszcze jest nieco ponad trzydzieści szans, że Metallica zagra w Polsce. Trasa koncertowa po Starym Kontynencie nie została jeszcze ogłoszona, ale powinno się to stać w najbliższym czasie.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także