Avatar zapowiedział koncert w Polsce w 2019 roku

/ 3 października, 2018

Avatar wraca do Europy, kontynuując promocję swojego najnowszego albumu – „Avatar Country”. Będzie to druga pełnowymiarowa europejska trasa promująca album. Nowy materiał na żywo mieli możliwość również usłyszeć mieszkańcy Ameryki Północnej oraz uczestnicy letnich festiwali w całej Europie.

Zespół pojawi się w Polsce 2 lutego 2019 roku w stołecznym klubie Stodoła. Bilety w cenie 99 złotych w sprzedaży dostępne będą od piątku 5 października od godz. 10.00.

Zespół, jak o ma w stylu, w oryginalny sposób zapowiedział nową trasę koncertową:

OGŁOSZENIE OD: KRÓLEWSKIEGO DEPARTAMENTU DS WOLNOŚCI PRASY

ADRESOWANE DO: WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

W DNIU 3 PAŹDZIERNIKA ROKU KRÓLEWSKIEGO (2018): Mieszkańcy! To kolejny fantastyczny dzień dla Księstwa Avatar jak i dla całego świata. Owocne zbiory królewskie zwiastują najlepszy w historii rok.

Departament Informowania Obywateli Królestwa (ang. D.I.C.K. Department of Informing the Citizens of the Kingdom) ma zaszczyt poinformować o nadchodzącej europejskiej trasie koncertowej w 2019 roku!

Cytując słowa Rzecznika Plotkarskiego:

Król jest wieczny. Państwo Avatar jest nieskończone. Jednak cykle promocji albumu przychodzą i odchodzą. Mimo, że legendy nie umierają, sagi dobiegają końca. Nie jesteśmy jeszcze w tym punkcie, jednak do niego się zbliżamy. Podczas gdy mroczne siły powoli zamglą nam umysły, wzywamy Was do świętowania Królestwa Avatar zanim jego drzwi się zamkną i będziemy musieli rozpocząć ekspansję na nowych terenach. Dołączcie do nas, a wspólnie zbudujemy wspomnienia na wieki.

Avatar to szwedzki zespół muzyczny, założony w 2001 roku w Göteborgu. Ich muzyka do połączenie melodic death metalu i nu metalu. Od 2012 w skład grupy wchodzą wokalista Johannes Eckerström, perkusista John Alfredsson, gitarzyści Jonas Jarlsby i Tim Öhrström oraz basista Henrik Sandelin.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także