Avenged Sevenfold prezentują nowy teledysk

/ 28 kwietnia, 2017

Utwór, do którego powstał nowy teledysk Avenged Sevenfold nosi tytuł „God Damn” i pochodzi z albumu „The Stage”, który został wydany bez żadnej zapowiedzi jesienią 2016 roku.

David Ellefson: Metal nie jest muzyką szatana

Reżyserem teledysku jest Anders Rostad, a klip powstał w Kalifornii.

Wokalista Avenged Sevenfold, M. Shadows, tak mówi o powstałym filmie:

Zmieszaliśmy ze sobą różne pomysły, ale głównie chodziło o to, żeby zaangażowali się w go fani i żeby dzieciaki wiedziały, że to utwór pełen energii.

Jednocześnie chcieliśmy wykorzystać nowoczesną technologię, w trakcie teledysku widać więc pewne zakłócenia, aż świat staje się w pełni cyfrowy.

Pod koniec jest pewne nawiązanie do tekstu – pojawia się wielkie oko, które symbolizuje Wielkiego Brata, obserwującego jak świat ludzi zmienia się w świat cyfrowy.

Teledysk „God Damn” możecie obejrzeć poniżej.

Avenged Sevenfold: „God Damn”

A tutaj możecie obejrzeć, jak powstawał nowy teledysk Avenged Sevenfold.

Zespół Avenged Sevenfold przygotowuje się teraz do trasy koncertowej po Ameryce Północnej. Duża część koncertów odbędzie się u boku zespołów Metallica i Volbeat. Gitarzysta grupy, Synyster Gates, wyraził się ostatnio bardzo pochlebnie o Metallice.

W początkowych latach, gdy nasz zespół się formował, wszystko na czym się opieraliśmy to „Jak zrobiłaby to Metallica?” i „Jak zrobimy to my?”. Tak też starasz się znaleźć tożsamość samego siebie, ale oni [Metallica] zawsze byli pionierami. I nadal tacy są.

Możemy niespodziewanie coś wydać, a oni w tym samym czasie nagrają dwanaście teledysków do swojej płyty i odniosą niesamowity sukces. W takich przypadkach myślisz sobie: „Cholera! To co robią jest naprawdę fajne, co nie?”, więc zawsze mieliśmy takie momenty i to naprawdę świetne patrzeć, jak podążają szlakiem pionierów i przy okazji pomagają nam i zabierają na długą przejażdżkę. Nie możemy tego nie doceniać.

Album „The StageAvenged Sevenfold ukazał się 28 października 2016 roku bez wcześniejszych zapowiedzi, dochodząc do 4. miejsca w USA i 13. w Wielkiej Brytanii. Póki co jeszcze nie pokrył się Złotem.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także