Avenged Sevenfold przerwali koncert. Fan potrzebował pomocy [WIDEO]

/ 26 czerwca, 2018

Zespół Avenged Sevenfold był jedną z gwiazd odbywającego się w Belgii festiwalu Grasspop. Podczas wykonywania utworu „Bat Country” wokalista Matt Shadows zauważył, że jeden z fanów potrzebuje pomocy.

Avenged Sevenfold chce być największym zespołem na świecie

Wokalista kazał zespołowi przerwać koncert, a fanów poinformował, że pod sceną ktoś stracił przytomność. Zaapelował, żeby fani nie dotykali tej osoby i zostawili ją ratownikom. Po chwili podziękował fanom za kooperację. Grupa na chwilę zeszła ze sceny, ale potem dokończyła koncert.

Całość możecie zobaczyć poniżej.

Obecnie muzycy formacji Avenged Sevenfold pracują nad utworem na ścieżkę dźwiękową do, zapowiedzianej na październik, gry „Call of Duty: Black Ops 4”. Nie jest to pierwsza przygoda zespołu z tego typu produkcjami, ponieważ w 2012 roku nagrali utwór do gry z tej samej serii, czyli „Call Of Duty: Black Ops 2”.

Wiadomo także, że latem Avenged Sevenfold wyruszy w kolejną część trasy koncertowej, tym razem po Stanach Zjednoczonych. W rozmowie z „ABC News” wokalista M. Shadows przyznał, że grupa po zakończeniu trasy zamierza zrobić sobie trochę wolnego zanim zacznie tworzyć materiał na kolejny studyjny album:

Ta trasa rozrastała się przez ostatnie dwa lata. Zdetonujemy parę ładunków, zrobimy wielkie show i pożegnamy się w wielkim stylu zanim przejdziemy w stan hibernacji przed rozpoczęciem prac nad nową płytą.

Dyskografię grupy zamyka album „The Stage”, który ukazał się jesienią 2016 roku.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także