Open'er Festival. Znamy rozpiskę godzinową

/ 26 czerwca, 2018

Tegoroczny Open’er Festival wystartuje już 4 lipca i potrwa do 7 lipca. Na lotnisku Babie Doły w Gdyni będzie można obejrzeć najważniejszych rockowych, popowych i alternatywnych wykonawców sceny polskiej i zagranicznej.

Open'er Festival imprezą dla lemingów? Organizator odpowiada

Podczas tegorocznej edycji zaprezentują się między innymi Noel Gallagher's High Flying Birds, Arctic Monkeys, Nick Cave And The Bad Seeds, Depeche Mode, Massive Attack, Gorillaz, Bruno Mars, a także Mount Kimbie, ANNA, Riton, Kornél Kovács, BOKKA, król, Pham, Marcelina, Furia, L.Stadt, Muchy, Baasch, Bluszcz, Sorja Morja, Resina, Panieneczki, Czerwone Świnie, Kasai, Leon / PL i Vacos Malcolm.

Poniżej możecie sprawdzić, na której scenie i którego dnia wystąpią poszczególni wykonawcy.

Bilety na festiwal wciąż dostępne w następujących cenach:

  • karnet 4-dniowy – 619 ZŁ  /  karnet 4 dniowy + pole namiotowe – 699 ZŁ
  • karnet weekendowy (pt.,sob.) – 419 ZŁ  /  karnet weekendowy (pt.,sob.)  + pole namiotowe – 479 ZŁ
  • bilety jednodniowe – 259 ZŁ
  • dopłata – pole namiotowe – 125 zł – dostępne tylko w ALTERSKLEPIE
  • bilet parkingowy dla campera / przyczepy z dostępem do prądu     590 zł 
  • bilet parkingowy dla campera / przyczepy   450 zł 

Pierwsza odsłona festiwalu Open’er odbyła się w Warszawie na Torze Stegny w 2002, a główną gwiazdą byli The Chemical Brothers. W następnym roku po raz pierwszy odbył się on w Gdyni i do dziś tak pozostało. Najpierw miejscem festiwalu był jednak skwer Kościuszki, dopiero od 2006 roku jest to teren lotniska Babie Doły. Na Openerze wystąpiły do tej pory takie gwiazdy jak m.in. Prince, Coldplay, Faith No More, Red Hot Chili Peppers, Pearl Jam, Queens Of The Stone Age czy Radiohead.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także