Axl Rose (Guns N' Roses) przejdzie na emeryturę?

/ 30 lipca, 2017

Niewątpliwie powrót Guns N' Roses i wielka trasa koncertowa, w której udział brali Slash oraz Duff McKagan, był jednym z największych rockowych wydarzeń muzycznych XXI wieku. Fani liczyli, że po udanych występach grupa zamelduje się w studiu i wyda nowy, studyjny album. Tymczasem mówi się o tym, że wokalista Axl Rose w niedalekiej przyszłości zakończy swoją karierę. 

Guns N' Roses wspominają europejską trasę!

Portal Alternative Nation poinformował, że po zakończeniu ostatniego etapu trasy „Not In This Lifetime”, Axl przejdzie na muzyczną emeryturę. Coś może być na rzeczy, jako dowód możemy traktować zdjęcie umieszczone przez portal Ticketmaster. Przeczytamy tam, że nie można przegapić ostatniej trasy Guns N' Roses

Jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem powrotu Guns N' Roses, na stronie RadarOnline można było przeczytać informację o przejściu na emeryturę przez wokalistę:

Członkowie zespołu zaplanowali sobie terminy począwszy od Vegas. Axl myślał nad emeryturą i jest to już postanowione. Członkowie grupy oraz ludzie związani z zespołem byli bardzo zaskoczeni jego decyzją i rozpoczęli rozglądanie się za nowymi zajęciami. 

Inne źródło w podobnym czasie (mowa tu o 2014 roku) napisało z kolei:

Axl ma wystarczająco dużo pieniędzy i chce zakończyć koncertowanie. Rozważa przejście na emeryturę. 

We wrześniu 2015 roku na forum fanclubu Axla można było przeczytać, że zaraz po zakończeniu trasy koncertowej, wokalista ogłosi swoją decyzję o przejściu na emeryturę. Na oficjalne stanowisku będziemy musieli jeszcze poczekać. 

Guns N’ Roses wrócili obecnie do Stanów Zjednoczonych, gdzie 27 lipca wystartowali w St. Louis z kolejną częścią trasy „Not In This Lifetime”. Był to pierwszy koncert Guns N’ Roses w tym mieście od 1991 roku, kiedy to grupa przerwała swój występ, wywołując zamieszki. Tym razem koncert przebiegł bez zakłóceń, Gunsów obejrzało ponad 50 tysięcy fanów. Axl Rose nawiązał do pamiętnego wydarzenia, przedstawiając Slasha, jako „partnera w zbrodni”.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także