Axl Rose wystąpi w nowym odcinku Scooby-Doo

/ 24 lutego, 2021


Wokalista Guns N’ Roses będzie gościem jednego z odcinków serialu animowanego Scooby-Doo.


25 lutego zostanie wyemitowany nowy odcinek serialu „Scooby-Doo And Guess Who?”. Gościem specjalnym serialu będzie Axl Rose z Guns N’ Roses.

Wokalista osobiście podłożył głos swojej postaci. Odcinek będzie skupiony wokół słynnej trasy 66, a bohaterowie kreskówki spotkają Axla na pustyni. Portal „Rolling Stone” opublikował zwiastun odcinka.

Zespół Guns N’ Roses ponoć pracuje nad nowym albumem. Kilka tygodni temu Slash wyjawił, że planuje w 2021 roku wydać zarówno własny album, jak i nową płytę Guns N’ Roses:

Rozpoczęliśmy już przedprodukcję i mamy w zanadrzu ze 20 piosenek, za które zabierzemy się na początku przyszłego roku. Dużo czasu spędziłem na komponowaniu i robieniu demówek. A wcześniej razem z Duffem pracowaliśmy nad płytą Guns N’ Roses i mam na nią kilka dodatkowych piosenek. Sporo się więc dzieje. Nie potrafię siedzieć z założonymi rękami. Mam nadzieję, że nowy materiał usłyszycie w przyszłym roku – z obu obozów. Nie jestem tego pewien, ale liczę na to, że w przyszłym roku wydamy obie płyty.

Będzie to pierwsza płyta zespołu od czasu „Chinese Democracy” z 2008 roku, a także pierwsze wydawnictwo z autorskim materiałem, w nagraniu którego wzięli udział Slash i Duff od czasu „Use Your Illusion” z 1991 roku.

Poznaj ilustrowaną historię i dyskografię Guns N’ Roses, Slasha i innych członków zespołu w naszym Wydaniu Specjalnym, teraz dostępnym w pakiecie z innymi Wydaniami.

5X WYDANIE SPECJALNE – KUP TERAZ

KOMENTARZE

Przeczytaj także