Marcowy „Teraz Rock” już w sprzedaży [KUP TERAZ]

/ 24 lutego, 2021

Do kiosków i salonów prasowych w całej Polsce, naszego sklepu internetowego oraz e-Kiosku trafił właśnie marcowy „Teraz Rock”. O czym piszemy w nowym numerze miesięcznika?


Marcowy „Teraz Rock” dostępny jest w sprzedaży! Nowy numer naszego miesięcznika od 24 lutego znajdziesz w salonach prasowych wszystkich popularnych sieci, a także w kioskach na terenie całej Polski. Pismo w niższej cenie – to dla miłośników wydania elektronicznego – pojawiło się w e-Kiosku.

Niezmiennie, zważywszy na panujące wokół nas warunki, polecamy zakup pisma w naszym sklepie internetowym. To wygodne, bezpieczne i – dbamy o to każdego dnia – szybkie rozwiązanie!

MARCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ w E-SKLEPIE

O czym piszemy w marcu?

Wkładkę marcowego „Teraz Rocka” poświęciliśmy zespołowi Children of Bodom, jednemu z czołowych przedstawicieli melodyjnego death metalu. Niedawno, dość nieoczekiwanie zmarł niekwestionowany, wieloletni lider zespołu – Alexi Laiho. To jeden z powodów, dla których postanowiliśmy bliżej przyjrzeć się twórczości tego niezwykle zasłużonego fińskiego zespołu. W naszej 14-stronicowej wkładce znajdziecie jego historię, a także recenzje wszystkich wydawnictw.

Okładkę marcowego „Teraz Rocka” zdobią członkowie zespołu Kings of Leon, którzy niedawno zapowiedzieli premierę nowego albumu. My natomiast poświęciliśmy im obszerny artykuł. W publicystyce ponadto o zespołach Kreator, Black Sabbath, Klan czy Blackmore’s Night. Napisaliśmy ponadto o Andrzeju „Püdlu” Bieniaszu czy Eltonie Johnie.

Sporo dzieje się również w sekcji wywiadów. Na nasze pytania odpowiedzieli przedstawiciele takich formacji jak The Rumjacks, Lady Pank, The Pretty Reckless, Crystal Viper czy Transatlantic. Przepytaliśmy również Anneke Van Giersbergen oraz Pawła Domagałę.

KOMENTARZE

Przeczytaj także