Axl Rose zaśpiewał „November Rain” na pogrzebie Lisy Marie Presley

/ 22 stycznia, 2023


Axl Rose wystąpił na uroczystości pogrzebowej zmarłej niedawno córki Elvisa Presleya.


Lisa Marie Presley, piosenkarka i jedyne dziecko Elvisa, zmarła 12 stycznia 2023 roku w wieku 54 lat, po tym, jak trafiła do szpitala z powodu nagłego problemu natury medycznej.

W niedzielę, 22 stycznia, odbyła się uroczystość pogrzebowa Lisy. Wśród artystów, którzy oddali hołd aktorce, piosenkarce i autorce tekstów był Axl Rose. Wokalista Guns N’ Roses nie tylko wygłosił krótkie przemówienie, ale też zaśpiewał utwór „November Rain”.

W swoim przemówieniu Axl Rose powiedział:

Nigdy bym się nie spodziewał, że tu się znajdę, śpiewając w takich okolicznościach. Wiem, że Lisa bardzo kochała swoją rodzinę i bardzo dbała o ojca i jego spuściznę.

Poniżej możecie obejrzeć występ Axla Rose’a.

Śmierć Presley nastąpiła kilka godzin po tym, jak została w trybie pilnym przewieziona do szpitala. Doznała (najprawdopodobniej) zatrzymania akcji serca. Według medialnych doniesień, karetka została wezwana do domu Presley w Calabasas w czwartek, 12 stycznia. Podobno już tam ratownicy musieli zastosować resuscytację.

Lisa Marie Presley była aktorką, piosenkarką i autorką tekstów. W latach 2003-2012 wydała trzy albumy studyjne, z których ostatnim jest „Storm & Grace”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także