Mick Harvey zapowiedział koncert w Polsce [DATA, BILETY]

/ 22 stycznia, 2023

Już w maju tego roku odbędzie się polski koncert Micka Harveya.


Mick Harvey na jedynym koncercie w Polsce – legendarny muzyk wystąpi 5 maja w Poznaniu w towarzystwie berlińskiego zespołu Sometimes With Others.

Bilety trafiły już do sprzedaży. Są dostępne w następujących punktach: winiarybookings.pl, Going, Empik Bilety, Biletomat, Eventim Polska, Ebilet.pl i Ticketmaster Polska.

Mick Harvey jest muzykiem, producentem i kompozytorem znanym ze swojej 45-letniej kariery związanej z zespołami The Birthday Party i The Bad Seeds oraz współpracę z PJ Harvey i Nickiem Cavem. Poza komponowaniem do wielu pełno i krótkometrażowych filmów, na przestrzeni ostatnich 20 lat Harvey nagrał również 8 albumów solowych.

W 2023 artysta będzie prezentował swój najnowszy materiał „Five Ways To Say Goodbye” oraz płytę nagraną w duecie z meksykańską wokalistką Armandą Acevedo na serii koncertów w towarzystwie berlińskiego zespołu Sometimes With Others – kolektywu, którego muzyka jest wypadkową mieszanki rocka, dronu, minimalizmu, jazzu i bluesa. Wszystko to można usłyszeć na ich najnowszym, wydanym nakładem hamburskiej wytwórni winyli artystycznych Grand Chess, debiucie „Nous”.

KOMENTARZE

Przeczytaj także