Azealia Banks wyjawia dziwaczną fantazję na temat Marilyna Mansona

/ 18 czerwca, 2018

Amerykańska, 27-letnia raperka, piosenkarka i aktorka, Azaelia Banks, zasłynęła już z kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań. W 2015 roku została zatrzymana za zakłócanie lotu linii Delta Air Lines i obrazę pracowników lotniska. W 2016 roku obraziła znaną republikańską polityk Sarah Palin. Później przeprosiła ją publicznie, twierdząc, że natrafiła na fikcyjny wywiad z Palin, który wzięła za prawdziwy. W tym samym roku pozwała aktora Russella Crowe, twierdząc, że ten ją „dusił, opluł i nazwał czarnuchem”. Została też usunięta ze składu festiwalu Born & Bred za homofobiczne i rasistowskie tweety. Teraz podzieliła się swoimi przemyśleniami na temat Marilyna Mansona.

As I Lay Dying uzasadnia decyzję o powrocie

Na swoim Instagramie Banks napisała:

Tak bardzo chcę nasikać na Marilyna Mansona… Po części dlatego, że przyjął nazwisko po wyznawcy białej supremacji [Charlesie Mansonie – przyp. rf] i źle traktuje kobiety w swoich teledyskach (ale wiem, że nie odważyłby się naruszyć terenu czarnoskórej kobiety), a po części dlatego, że mam mocne przeczucia, że to go kręci.

Azealia Banks powinna nasikać na Marilyna Mansona. Ktoś musi to dla mnie załatwić.

Azealia Banks do tej pory wystąpiła w dwóch filmach pełnometrażowych: w „The American Ruling Class” (2005) i „Love Beats Rhymes” (2017). W 2014 roku ukazał się jej debiutancki album, zatytułowany „Broke with Expensive Taste”. W tym roku ma ukazać się jej nowa płyta, „Fantasea II: The Second Wave”.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także