Cleo również przygotowała mundialowy utwór [AUDIO]

/ 18 czerwca, 2018

Całkiem niedawno Cleo pochwaliła się nową kompozycją zatytułowaną „Eva”, którą przygotowała wraz z Mesajahem. Kompozycja wzbudziła spore zainteresowanie również z powodu teledysku, na którym mogliśmy zobaczyć wokalistkę w stroju adamowym. Teraz Cleo znów przygotowała coś nowego – tym razem w związku z trwającym właśnie Mundialem.

Eminem odpowiada na krytykę efektów na swoich koncertach

W opisie „Łówców” przeczytać możemy, że utwór jest spontaniczną interpretacją „Łowców Gwiazd”. Oto efekt końcowy:

To kolejna już kompozycja przygotowana przez polskich artystów w związku z Mundialem. Swoje propozycje niedawno przedstawili muzycy z takich zespołów jak Kombi Pectus, sporego zamieszania – głównie z powodu kontrowersyjnego teledysku, a nie umiejętności wokalnych – zrobiły siostry Godlewskie, a Krzysztof Krawczyk postanowił się nie patyczkować i opublikował cały album poświęcony mistrzostwom świata. W wielu wypadkach kompozycje traktowane są raczej jako żart, niż muzyczne dzieła sztuki.


Przypomnijmy, że Mistrzostwa Świata odbywać się będą od 14 czerwca do 15 lipca. Na tegorocznym mundialu zaprezentuje się reprezentacja Polski. Nasza narodowa drużyna zagra w grupie H z Senegalem (19 czerwca, godz. 17:00), Kolumbią (24 czerwca, godz. 20:00) i Japonią (28 czerwca, godz. 16:00). 

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także