Beata Kozidrak brawurowo zakpiła z trendów i polityków w swoim #hot16challenge2 [WIDEO]

/ 16 maja, 2020

Każdy ma swój sposób na #hot16challenge2. Niektórzy nagrywają coś na szybko do kamerki z laptopa, inni wchodzą do profesjonalnego studia, a Beata Kozidrak zrobiła teledysk z rozmachem, w którym kpi z raperskich trendów stawiających na przepych. W tekście nie szczędzi szpil co politykom, rapując: „Patrz na to stary, wjeżdża na koniu Gowin wspaniały, a za nim biegnie chłopiec zdyszany/ Tak walczył z ostrym cieniem zawzięcie”.

%%REKLAMA%%

Teledysk Beaty Kozidrak możecie obejrzeć poniżej.

Czym jest #hot16challenge2? To wyzwanie zapoczątkowane przez naszych rodzimych raperów, a konkretnie Solara. Akcja polega na nagraniu wideo, na którym raperzy wykonują tzw. „szesnastkę”, czyli szesnaście wersów, oraz nominowanie do akcji kolejnych osób. Każdy uczestnik ma na wykonania zadania zaledwie 72 godziny.


REKLAMA

Wystartowała przedsprzedaż majowo-czerwcowego „Teraz Rocka”. W numerze piszemy między innymi o: Pearl JamDanzig, Judas Priest, Queen, Elektrycznych Gitarach, Katatonii i wielu innych.

Pismo do regularnej sprzedaży trafi 20 maja, natomiast wysyłka zamówionych w przedsprzedaży numerów rozpocznie się 18 maja. #ZostańWDomu i kupuj on-line!

[ZAMÓW TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także