Bebe Rexha singlem zapowiada nowy album

/ 16 czerwca, 2018

Już 22 czerwca 2018 roku ukaże się długo oczekiwana debiutancka płyta Bebe Rexhy – młodej, ambitnej i niezwykle przebojowej piosenkarki – zatytułowana „Expectations". Zanim to nastąpi, możemy posłuchać jeszcze jednej pochodzącej z niej piosenki. Bebe udostępniła bowiem utwór  zatytułowany „I'm A Mess".

Dave Grohl traci głos? Fani zaniepokojeni

Wspomniany singiel pojawił się w serwisie YouTube:

Bebe Rexha zatrudniła do współpracy producenckiej przy „Expectations" wybitnych specjalistów, którymi są Max Martin, Ali Payami, JUSSI, Jason Evigan, Louis Bell, The Stereotypes i Hit-Boy. Sama Bebe jest współautorką i współproducentką każdej z piosenek na albumie. Piosenkę „I'm A Mess" napisała z Jussim i Justinem Tranterem.

Artystka to również autorka megahitu Rihanny i Eminema „Monster" (poczwórna platyna w USA), współpracowała z takimi sławami jak David Guetta, Nicki Minaj i Afrojack (przebój „No Broken Hearts" oraz „Hey Mama"), G-Eazy („Me, Myself & I") czy Martina Garrixa („In The Name Of Love"). 

Wcześniej Bebe Rexha ujawniła singla „Meant To Be" feat. Florida Georgia Line, który obecnie okupuje pierwsze miejsce w notowaniu Billboard Hot Country Chart i robi to już 28 tydzień. W streamingu piosenki posłuchano już ponad 1 miliard razy, a singel zyskał w USA status potrójnej platyny.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także