Będzie hologram Ozzy'ego Osbourne'a? Artysta komentuje

/ 7 lutego, 2018

Ozzy Osbourne ogłosił w Los Angeles szczegóły swojej pożegnalnej amerykańskiej trasy koncertowej. Przy okazji odpowiedział na różne pytania dziennikarzy.

James Hetfield chciałby być jak Brian May

Pożegnalna trasa Ozzy’ego Osbourne’a ma potrwać do 2020 roku. Jeden z obecnych na konferencji dziennikarzy zapytał artystę, czy po jego przejściu na emeryturę jest szansa, że ujrzymy koncerty jego hologramu. Ozzy odparł wprost:

Kiedy odejdę, nie będę miał nic do gadania. Jestem księciem ciemności. Będę was nawiedzał. Bójcie się.

Po świecie koncertuje już hologram następcy Osbourne’a w Black Sabbath, Ronniego Jamesa Dio, właśnie oficjalnie potwierdzono, że w trasę ruszy hologram Franka Zappy, mówi się także o hologramach Elvisa Presleya i Roya Orbisona. Ostatnio zaś debatę wywołała plotka, jakoby podczas występu Justina Timberlake’a na Super Bowl miał pojawić się hologram Prince’a. Osbourne skomentował też tę sprawę:

Z tego na ile znałem Prince’a, nie spodobałoby mu się to. Przeczytałem w artykule na jego temat, że nie zgadzał się na rejestrowanie wywiadów, bo jego głos był jego źródłem dochodów. Wiem to z pierwszej ręki, bo swego czasu ludzie wydawali wywiady na płytach winylowych. Kiedyś w parku natknąłem się na gościa, który miał jakieś 200 płyt. Pytam go: „Co to jest?”, a on odpowiada, że wywiady.

Podczas konferencji Ozzy zapewnił też, że pożegnalna trasa nie oznacza całkowitego zerwania ze sceną, a jedynie koniec z regularnymi występami.

Mam 70 lat. Przez tyle lat będąc w drodze, tęskniłem za rodziną. Miałem kilka przerw, ale teraz chcę spędzać więcej czasu z rodziną. Nie przechodzę na emeryturę. Musicie o tym pamiętać. Po prostu trochę zwalniam.

Ozzy rozważa też możliwość dawania serii występów w jednym miejscu zamiast tras.

Nie mam nic przeciwko. Nie mówię, że od razu polecę do Las Vegas, ale gdyby tak się miało stać, zrobiłbym to. Jednak nie spotkacie mnie przy barze, sączącego bezalkoholowe drinki.

Kilka dni temu Ozzy Osbourne po raz ósmy został dziadkiem. Jego syn Jack z żoną Lisą doczekali się trzeciej córki, Minnie, która urodziła się 3 lutego, o godzinie 5.57 nad ranem, waży 3,1 kilograma i mierzy 50 centymetrów.

Ozzy Osbourne będzie główną gwiazdą tegorocznej edycji Impact Festival, która odbędzie się 26 czerwca 2018 roku w Tauron Arenie Kraków.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także