Będzie „Kill Bill 3” z gwiazdą serialu „Euphoria”?

/ 12 lipca, 2020

W jednym z niedawnych wywiadów, Vivica A. Fox, która w filmie „Kill Bill” wcieliła się w Vernitę Gren przyznała, że nadeszła pora nakręcenia trzeciej części filmu, a jedną z głównych ról powinna zagrać Zendaya, znana z serialu „Euphoria”.

Vivica A. Fox widzi ją w roli Nikki – córki Green, która jest świadkiem śmierci swojej matki. W trzeciej części dorosła już Nikki mogłaby zemścić się na Pannie Młodej, w którą wcieliła się Uma Thurman.

Fox dodała:

Czyż to nie byłoby wspaniałe? Mówmy to głośno: Tarantino, obsadź Zendayę! Niech zainteresuje się tym projektem.

Chociaż Quentin Tarantino nie potwierdził oficjalnie, że zamierza nakręcić „Kill Bill 3” już w zeszłym roku przyznawał, że rozważał ten pomysł. W rozmowie dla podcastu „Happy Sad Confuesed” Quentin Tarantino powiedział:

Razem z Umą Thurman rozmawialiśmy ostatnio o pomyśle nakręcenia trzeciej części „Kill Bill”. Mówiąc szczerze, to nawet nieco głębiej się nad tym zastanawiałem. Jeśli jakiś mój film wyróżnia się spośród innych moich filmów, jest to „Kill Bill”.

%%REKLAMA%%

Pierwsza część filmu „Kill Bill” ukazała się w 2003 roku i natychmiast stała się kasowym sukcesem. W rolach głównych wystąpili Uma Thurman, Lucy Liu i David Carradine. Druga część filmu miała swoją premierę rok później i również odniosła sukces.


REKLAMA

Do sprzedaży trafił lipcowy numer „Teraz Rocka”, a w nim znajdziecie materiały o takich wykonawcach, jak Kazik, Morrissey, Within Temptation, Kansas, Trivium, Powerwolf, Bush, Mushroomhead, Edyta Bartosiewicz, Kasia Lins i wielu innych.

Numer dostępny jest w kioskach, a także w sprzedaży internetowej.

[LIPCOWY „TERAZ ROCK” – KUP TERAZ]

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także