Ozzy Osbourne poprowadzi show dotyczący zjawisk paranormalnych

/ 11 lipca, 2020

Ozzy Osbourne, a także jego żona Sharon i syn Jack, poprowadzą na kanale Travel Channel program „The Osbournes Want to Believe”, w którym będą badać zjawiska paranormalne, takie jak duchy, UFO, upiorne laleczki i tajemnicze postaci. Pierwszy odcinek programu będzie miał premierę 2 sierpnia.

Jack Osbourne mówi:

Moi rodzice nie byli nigdy przekonani jeśli chodzi o wiarę w zjawiska nadprzyrodzone. Jestem pewien, że nie widzieli wystarczająco dużo dowodów, pokazuję więc im niepodważalne zdjęcia uchwycone na taśmie, w tym z moich własnych zasobów. Największym wyzwaniem może okazać się, żeby ich komentarze były family-friendly.

%%REKLAMA%%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o legendarnym Black Sabbath i solowych dokonaniach Ozzy'ego Osbourne'a w jednym miejscu! Przypominamy, że w sprzedaży jest ekskluzywne, trzecie już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów świata – legendarnemu Black Sabbath, a także jego wokaliście – Ozzy'emu Osbourne'owi.

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów Black Sabbath i Ozzy'ego (wraz z najnowszym!)
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż 13 szczerych wywiadów
  • Relacje z polskich koncertów
  • I wiele, wiele więcej!

„Black Sabbath + Ozzy Osbourne – Wydanie Specjalne” wciąż dostępne jest w sprzedaży. Znajdziecie je w Empikach oraz salonikach prasowych w całej Polsce, ale przede wszystkim na naszej stronie internetowej – wszędzie za 19,99 zł. Zakupy on-line to najbezpieczniejsza obecnie forma sprzedaży!

KUP TERAZ!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także