Netflix anulował serial „Chilling Adventures of Sabrina”

/ 11 lipca, 2020

Netflix postanowił zrezygnować z dalszych przygód Sabriny Spellman, nastoletniej czarownicy. Na pocieszenie wyemitowany zostanie jeszcze jeden sezon, który został już nakręcony. Składa się na niego osiem odcinków i ma trafić na Netflixa jesienią. Platforma nie podała powodu, dla którego rezygnuje z dalszych części serialu.

Serial „Chilling Adventures of Sabrina” zadebiutował na Netfliksie w 2018 roku z Kiernan Shipką w roli Sabriny Spellman. Jej postać została stworzona w 1962 roku w formie komiksowej. 1971 doczekała się własnej serii komiksowej „Sabrina, nastoletnia czarownica", publikowanej do 1983 (77 zeszytów), następnie dwukrotnie wznawianej – w latach 1997–1999 (32 zeszyty) oraz 2000–2009 (104 zeszyty). Jej postać występowała także w filmach rysunkowych i serialu „Sabrina, nastoletnia czarownica”.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafiło do regularnej sprzedaży 1 lipca  i jest do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także