Behemoth ujawnił nowy teledysk. Nergal: To jeden z moich faworytów na nowym albumie [WIDEO]

/ 15 czerwca, 2022


Poznaliśmy drugi klip zapowiadający najnowszy album zespołu Behemoth.


16 września ukaże się nowy album zespołu Behemoth zatytułowany „Opvs Contra Natvram”. Płyta została zmiksowana przez Joe Barresiego, znanego ze współpracy z takimi wykonawcami, jak Slipknot, Nine Inch Nails, Monster Magnet, Skunk Anansie czy Queens Of The Stone Age, a masteringu podjął się Bob Ludwig, który jest legendą na scenie rocka i współpracował z takimi wykonawcami, jak Jimi Hendrix, Led Zeppelin czy The Who.

Behemoth właśnie ujawnił nowy utwór z płyty, zatytułowany „Off To War!”. Tak Nergal mówi o tym utworze:

Czasy walki przynoszą ze sobą muzykę walki. Podkręcamy tempo wraz naszym nowym singlem „Off To War!”. Jest to jeden z moich osobistych faworytów na nowym albumie. Ten utwór ma zabójczą punkową sekcję, jedną z najlepszych w twórczości Behemoth partię prowadzącą i fajne ekstremalnie metalowe zwieńczenie. Prawdziwe dźwiękowe tornado, w sam raz na czasy konfrontacji.

Więcej o nowej płycie Behemotha już niedługo w „Teraz Rocku”, a rąbka tajemnicy o nowym albumie Nergal uchyla już na łamach numeru czerwcowego, który do sprzedaży trafił 1 czerwca. Zobacz, co w nim jeszcze znajdziesz.

fot. Sylwia Makris & Christian Martin Weiss

KOMENTARZE

Przeczytaj także