Behemoth ujawnił nowy teledysk. Nergal: To jeden z moich faworytów na nowym albumie [WIDEO]

/ 15 czerwca, 2022
fot. Sylwia Makris & Christian Martin Weiss


Poznaliśmy drugi klip zapowiadający najnowszy album zespołu Behemoth.


16 września ukaże się nowy album zespołu Behemoth zatytułowany „Opvs Contra Natvram”. Płyta została zmiksowana przez Joe Barresiego, znanego ze współpracy z takimi wykonawcami, jak Slipknot, Nine Inch Nails, Monster Magnet, Skunk Anansie czy Queens Of The Stone Age, a masteringu podjął się Bob Ludwig, który jest legendą na scenie rocka i współpracował z takimi wykonawcami, jak Jimi Hendrix, Led Zeppelin czy The Who.

Behemoth właśnie ujawnił nowy utwór z płyty, zatytułowany „Off To War!”. Tak Nergal mówi o tym utworze:

Czasy walki przynoszą ze sobą muzykę walki. Podkręcamy tempo wraz naszym nowym singlem „Off To War!”. Jest to jeden z moich osobistych faworytów na nowym albumie. Ten utwór ma zabójczą punkową sekcję, jedną z najlepszych w twórczości Behemoth partię prowadzącą i fajne ekstremalnie metalowe zwieńczenie. Prawdziwe dźwiękowe tornado, w sam raz na czasy konfrontacji.

Więcej o nowej płycie Behemotha już niedługo w „Teraz Rocku”, a rąbka tajemnicy o nowym albumie Nergal uchyla już na łamach numeru czerwcowego, który do sprzedaży trafił 1 czerwca. Zobacz, co w nim jeszcze znajdziesz.

fot. Sylwia Makris & Christian Martin Weiss

KOMENTARZE

Przeczytaj także