Beyonce i Jay-Z. Płyta „Everything is Love” w wersji fizycznej za kilka dni

/ 2 lipca, 2018

Jay-Z i Beyonce pod szyldem The Carters udostępnili niespodziewanie kilka dni temu w sieci wspólny album zatytułowany „Everything is Love”, na którym znalazło się 9 premierowych kompozycji. Pomimo tego, że został bardzo ciepło przyjęty zarówno przez fanów, jak i krytyków muzycznych, nie osiągnął pierwszego miejsca na słynnej amerykańskiej liście Billboard.

Beyonce i Jay-Z promują swoją trasę nagimi zdjęciami [FOTO]

W pierwszym tygodniu album „Everything is Love” uzyskał wynik 123 tysiące, co dało parze „zaledwie” drugą pozycję. Na szczycie znalazł się bowiem najnowsza płyta australijskiej formacji 5 Seconds of Summer – „Youngblood”. Muzycy mogą pochwalić się sprzedażą na poziomie prawie 140 tysięcy. Podium listy Billboard zamyka zmarły tragicznie raper xxxTentacion, którego krążek „?” zanotował wzrost sprzedaży o 351%!

Beyonce poinformowała właśnie, że płyta na CD pojawi się w sprzedaży 6 lipca:

6 czerwca rozpoczęła się trasa koncertowa małżeństwa pod hasłem „On The Run II”, która jest serii koncertów z 2014 roku i należy do najczęściej komentowanych wydarzeń muzycznych tego roku. W ubiegłym tygodniu, 30 czerwca, Beyonce Jay-Z dotarli z trasą do Polski i wystąpili na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także