Ed Sheeran w Warszawie. Ważna informacja w sprawie biletów!

/ 2 lipca, 2018

Ed Sheeran wystąpi na warszawskim stadionie PGE Narodowy 11 i 12 sierpnia 2018 roku. Bilety na oba koncerty są już wyprzedane, ale organizator, w reakcji na liczne prośby fanów, wprowadził możliwość zmiany danych na spersonalizowanych biletach. Oznacza to, że będzie można je odkupić.

Ed Sheeran dwukrotnie przerwał koncert z banalnego powodu

W komunikacie na stronie Eventim.pl możemy przeczytać:

Drodzy Fani, mamy dla Was dobrą wiadomość!

Ze względu na pojawiające się liczne prośby dotyczące zmiany danych osobowych na biletach na nadchodzące koncerty Ed Sheeran w Polsce oraz ze względu na napływające z innych krajów liczne doniesienia o fanach, którzy nie zostali wpuszczeni na koncerty z powodu niezgodności danych osobowych na biletach, management Artysty podjął decyzję o ‼wprowadzeniu możliwości zmiany danych osobowych na bilecie‼.

Możliwa jest tylko i wyłącznie jedna zmiana danych osobowych na pojedynczym bilecie, a prawo to przysługuje tylko i wyłącznie osobom, które dokonały zakupu na Eventim.pl.

Wszystkie osoby, które z przyczyn losowych chcą dokonać takiej zmiany, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „ZMIANA DANYCH”: https://www.eventim.pl/ed-sheeran-faq-pl.

Osoby, które dokonały zwrotu biletów ze względu na wcześniejszy brak możliwości zmiany danych osobowych, proszone są o zapoznanie się z informacjami znajdującymi się pod tym linkiem w zakładce „DOKONAŁEM ZWROTU”: https://www.eventim.pl/ed-sheeran-faq-pl.

Wszystkich wybierających się na koncert zapraszamy do zapoznania się z aneksem do regulaminu imprezy, dostępnym pod tym adresem: https://www.eventim.pl/ed-sheeran

Z poważaniem,

Eventim.pl

Problemy Eda Sheerana w Niemczech

Niemieckie koncerty Eda Sheerana zostały przeniesione z dość nietypowego powodu, ale nowa lokalizacja również sprawia organizatorowi pewne problemy.

Miasto Dusseldorf zdecydowało, że zaplanowane na koniec lipca koncerty Eda Sheerana w tym mieście nie odbędą się, ponieważ w wybranej przez organizatora lokalizacji znajdują się drzewa, które trzeba byłoby wyciąć. W obronie 104 drzew stanęli ekolodzy, a miasto poparło ich protest. Następnie zdecydowano, że rudowłosy wokalista zaśpiewa w na lotnisku Essen-Mulheim, ale okazało się, że… zakłóciłoby to spokojne życie zamieszkałych te okolice skowronków, a ponadto lotnisko jest naszpikowane niewybuchami z II Wojny Światowej.

Ostatecznie koncerty – z 22 i 23 lipca – przeniesiono na stadion w Gelsenkirchen, który jest jednak za mały. Sprzedano bowiem po 85 tysięcy wejściówek na oba wydarzenia i nie ma możliwości, żeby udało się pomieścić wszystkich na sporym, ale nie aż tak dużym stadionie. Organizator będzie chciał uruchomić trzeci termin, żeby wszyscy mogli obejrzeć Eda Sheerana, ale na razie jest to trudne z logistycznego punktu widzenia.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także