Beyonce i Jay-Z promują swoją trasę nagimi zdjęciami [FOTO]

/ 11 czerwca, 2018

Najsłynniejsze małżeństwo współczesnej sceny popowej, czyli Jay-Z i Beyonce, wyruszyło 6 czerwca 2018 roku w trasę koncertową pod hasłem „On The Run II”. Trasa jest kontynuacją serii koncertów z 2014 roku i należy do najczęściej komentowanych wydarzeń muzycznych tego roku. Para zadbała o to, by komentarze nie ucichły.

Roman Kostrzewski odpowiedział na list duchownych z Piekar Śląskich

Specjalna książka towarzysząca trasie koncertowej wypełniona jest zdjęciami pary. Na niektórych z nich Beyonce i Jay-Z są bardzo skąpo ubrani. Poniżej możecie zobaczyć niektóre ze zdjęć.

beyonce i jay-z, on the run

beyonce i jay-z on the run

beyonce i jay-z on the run

beyonce i jay-z on the run

30 czerwca 2018 roku Beyonce i Jay-Z dotrą z trasą do Polski i wystąpią na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Fanklub Beyonce Polska przygotowuje specjalną akcję, która ma uświetnić koncert Beyonce i Jaya-Z. Akcja będzie nawiązywać do innej akcji, która została przeprowadzona podczas poprzedniego koncertu Beyonce w Polsce, który odbył się 25 maja 2013 roku na Orange Warsaw Festival.

Wtedy fani wyciągnęli niebieskie balony. Tym razem akcja ma zostać nieco urozmaicona. Fani proszeni są o przyniesienie balonów w kolorze czarnym lub żółtym. Kolor zależy od miejsca, w którym będzie się na koncercie.

Na oficjalnym profilu fanklubu możemy przeczytać:

Osoby które mają bilety na GA1-P oraz osoby z Vipowskimi biletami na stronę prawą, proszone są o przyniesienie balonów w kolorze czarnym, natomiast osoby które mają bilety na stronę lewą – balony w kolorze żółtym.

Osoby z biletami na GA2 mogą przynieść balon w wybranym kolorze, a wszyscy na trybunach – balon w kolorze żółtym.

To jeszcze nie wszystko. Balony mają zostać podświetlone. W jaki sposób? Wystarczy kupić małe światełka LED i włożyć do balonów lub podświetlić je telefonem.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także