Beyonce i Jay-Z rozpoczęli koncert utworem z cytatem z Nirvany [WIDEO]

/ 7 czerwca, 2018

Najsłynniejsze małżeństwo współczesnej sceny popowej, czyli Jay-Z i Beyonce, wyruszyło w trasę koncertową pod hasłem „On The Run II”. Trasa jest kontynuacją serii koncertów z 2014 roku. Tegoroczna trasa wystartowała 6 czerwca w Cardiff, a już 30 czerwca będziemy mogli doświadczyć jej na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.

Lenny Kravitz publikuje utwór z nowej płyty

Koncert w Cardiff pokazał, że możemy oczekiwać oszałamiającej oprawy graficznej i spektakularnych efektów. Para dała blisko 2,5 godzinny koncert, w którym zmieściły się 42 utwory z płyt zarówno Beyonce jak i Jaya-Z. Całość otworzył utwór „Holy Grail” z wydanej w 2013 roku płyty Jaya-Z „Magna Carta Holy Grail” z wplecionym cytatem z utworu „Smells Like Teen Spirit” Nirvany. Cytat pojawił się także w wersji koncertowej, o czym możecie przekonać się poniżej.

Poniżej możecie zapoznać się z całą setlistą koncertu w Cardiff.

Specjalna akcja fanów Beyonce

Fanklub Beyonce Polska przygotowuje specjalną akcję, która ma uświetnić koncert Beyonce i Jaya-Z. Akcja będzie nawiązywać do innej akcji, która została przeprowadzona podczas poprzedniego koncertu Beyonce w Polsce, który odbył się 25 maja 2013 roku na Orange Warsaw Festival.

Wtedy fani wyciągnęli niebieskie balony. Tym razem akcja ma zostać nieco urozmaicona. Fani proszeni są o przyniesienie balonów w kolorze czarnym lub żółtym. Kolor zależy od miejsca, w którym będzie się na koncercie.

Na oficjalnym profilu fanklubu możemy przeczytać:

Osoby które mają bilety na GA1-P oraz osoby z Vipowskimi biletami na stronę prawą, proszone są o przyniesienie balonów w kolorze czarnym, natomiast osoby które mają bilety na stronę lewą – balony w kolorze żółtym.

Osoby z biletami na GA2 mogą przynieść balon w wybranym kolorze, a wszyscy na trybunach – balon w kolorze żółtym.

To jeszcze nie wszystko. Balony mają zostać podświetlone. W jaki sposób? Wystarczy kupić małe światełka LED i włożyć do balonów lub podświetlić je telefonem.

Balony mają zostać wyciągnięte podczas umówionego utworu, którego tytuł mamy poznać wkrótce.

Graficzny układ balonów możecie obejrzeć poniżej.

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także