Lenny Kravitz publikuje utwór z nowej płyty [WIDEO]

/ 7 czerwca, 2018

Lenny Kravitz przyjedzie do Polski w ramach europejskiej trasy koncertowej. Da u nas tylko jeden koncert – 8 czerwca 2018 roku w krakowskiej Tauron Arenie. Artysta odbywa tę trasę przed premierą nowej płyty, „Raise Vibrations”, która zaplanowana jest na 7 września.

Dawid Podsiadło zapowiada nowy album

Oczekiwana przez wielu nowa płyta artysty w końcu doczekała się pierwszego promującego ją singla, do którego powstał oficjalny teledysk. Mowa o utworze „Low”:

Lenny Kravitz, nie tak dawno w wywiadzie dla magazynu „Rolling Stone", przyznał, że prace nad kolejnym studyjnym materiałem nie należy do najłatwiejszych:

Naprawdę nie byłem pewny, dokąd mam pod względem muzycznym zmierzać. Nigdy, w swojej karierze, nie byłem tak zdezorientowany, nie wiedziałem co dalej zrobić. To było dość przerażające. Nie wiesz, kiedy taka sytuacja może cię spotkać.

Jednakże, pewnej nocy, gdy przebywał on w swojej rezydencji na Bahamach, obudził się nagle w środku nocy – miał już wówczas gotowy utwór. Szybko przeniósł się do domowego studia, aby całość zarejestrować. Później taka sytuacja powtarzała się w kolejnych dniach.

Zdałem sobie sprawę: „To jest właśnie to!". Na to czekałem. Kiedy już zacząłem ten proces, wszystko zaczęło ze mnie wypływać. Wyśniłem sobie cały ten album

– dodał.

Na płycie „Raise Vibration" znajdzie się 12 utworów, oto szczegółowa tracklista:

 1. We Can’t Get It All Together
 2. Low
 3. Who Really Are the Monsters?
 4. Raise Vibration
 5. Johnny Cash
 6. Here to Love
 7. It’s Enough
 8. 5 More Days ‘Til Summer
 9. The Majesty of Love
 10. Gold Dust
 11. Ride
 12. I’ll Always Be Inside Your Soul

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także