Beyonce i Jay-Z wydali niespodziewanie nowy album [AUDIO]

/ 17 czerwca, 2018

Najsłynniejsza muzyczna para jako The Carters udostępniła w sieci wspólny album, który składa się z 9 premierowych kompozycji. Krążek „Everything is Love” trwa ok. 40 minut. Całość jest dostępna eksluzywnie w serwisie Tidal, którego właścicielem jest Jay-Z. Do promocji został wybrany utwór „Apeshit”, do którego zrealizowano wideoklip. 

Bebe Rexha singlem zapowiada nowy album

Poniżej możecie zapoznać się z teledyskiem nakręconym w Luwrze:

Cały album natomiast dostępny jest w tym miejscu.

Specjalna akcja

Najsłynniejsze małżeństwo współczesnej sceny popowej wyruszyło 6 czerwca w trasę koncertową pod hasłem „On The Run II”. Trasa jest kontynuacją serii koncertów z 2014 roku i należy do najczęściej komentowanych wydarzeń muzycznych tego roku. 

Już za niecałe dwa tygodnie, bo 30 czerwca, Beyonce Jay-Z dotrą z trasą do Polski i wystąpią na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Fanklub Beyonce Polska przygotowuje specjalną akcję, która ma uświetnić koncert. 

Akcja będzie nawiązywać do poprzedniej, która została przeprowadzona podczas występu artystki w Polsce, który odbył się 25 maja 2013 roku podczas Orange Warsaw Festival. Wtedy fani wyciągnęli niebieskie balony. Tym razem akcja ma zostać nieco urozmaicona. Fani proszeni są o przyniesienie balonów w kolorze czarnym lub żółtym. Kolor zależy od miejsca, w którym będzie się na koncercie. To jeszcze nie wszystko. Mają one zostać dodatkowo podświetlone. W jaki sposób? Wystarczy kupić małe światełka LED i włożyć do balonów lub podświetlić je telefonem.

szy

KOMENTARZE

Przeczytaj także