Biffy Clyro udostępnili kolejny utwór z nowej płyty [AUDIO]

/ 31 lipca, 2020

„Weird Leisure” to tytuł opublikowanego właśnie utworu, który znajdzie się na nowej płycie Biffy Clyro. Album „A Celebration of Endings” zapowiadają opublikowane wcześniej single „Instatnt History” oraz „Tiny Indoo Fireworks”.

Wspomniana kompozycja pojawiła się właśnie w serwisie YouTube:

„A Celebration of Endings” będzie dziewiątym studyjnym albumem szkockiego zespołu, a światło dzienne ujrzy już 14 sierpnia tego roku. Produkcją płyty zajął się sam zespół, który wsparty został przez Richa Costeya. Na wydawnictwie znajdzie się jedenaście premierowych kompozycji.

%%REKLAMA%%


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także