Dee Snider (Twisted Sister) wskazuje Międzynarodowy Hymn Heavy Metalu

/ 31 lipca, 2020

W rozmowie dla „Ultimate Guitar” wokalista zespołu Twisted Sister, Dee Snider, opowiedział, dlaczego postanowił wykonać utwór „Highway To Hell” z repertuaru AC/DC.

Snider powiedział:

Nazywam ten numer Międzynarodowym Hymnem Heavy Metalu, bo działa na fanów metalu na całym świecie. Poza tym dobrze mi się go śpiewa, a Bon Scott zawsze był dla mnie dużą inspiracją, chciałem więc się popisać i pokazać, co potrafię.

%%REKLAMA%%

Zgadzacie się z opinią, że „Highway To Hell” zasługuje na miano międzynarodowego hymnu metalu? A może macie lepszych kandydatów? Napiszcie w komentarzach.


REKLAMA

Wszystko, co powinieneś wiedzieć o kultowym Guns N' Roses w jednym miejscu! Prezentujemy ekskluzywne, czwarte już w naszym dorobku „Wydanie Specjalne”, które przygotowała redakcja „Teraz Rocka”, a które w całości poświęciliśmy jednemu z najważniejszych rockowych zespołów w historii – legendarnemu Guns N' Roses.

[ZAMÓW TERAZ]

Na 144 stronach znajdziesz między innymi:

  • Historie i recenzje wszystkich albumów zespołu
  • Oko w oko z muzykami, czyli aż czternaście szczerych wywiadów
  • Pistolety i noże: Warszawa, Rybnik, Gdańsk, Chorzów i… Nowy Jork
  • Solową karierę Slasha
  • I wiele, wiele więcej!

„Guns N' Roses – Wydanie Specjalne” trafi do regularnej sprzedaży 1 lipca tego roku i będzie do kupienia w kioskach w całej Polsce za 19,99 zł. W tym miejscu możesz kupić ją w przedsprzedaży w promocyjnej cenie – za jedyne 17,99 zł!

rf

KOMENTARZE

Przeczytaj także