Big Cyc nagrał piosenkę na tegoroczny finał WOŚP [WIDEO]

/ 28 stycznia, 2021


„Mówi Londyn” to nowa piosenka Big Cyc nagrana specjalnie na tegoroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


Zespół Big Cyc przygotował piosenkę, która jest dedykacją dla wszystkich wolontariuszy WOŚP. Jej tytuł brzmi „Mówi Londyn”.

Tak o piosence wypowiada się zespół:

Nagraliśmy tę piosenkę z dedykacją dla wszystkich sztabów WOŚP. Wolontariuszy, którzy bez względu na sytuację angażują się w akcję. Szczególnie dla placówek zagranicznych, które zawsze były nam bliskie. W świecie nadal szaleje pandemia. W Holandii godzina policyjna, Wielka Brytania zamknięta, Niemcy zaryglowane, nasi jednak dają radę, są gotowi działać, zbierać pieniądze i ratować życie Polaków tu w kraju ale też poza jego granicami. Szczególnie mocno chcemy pozdrowić sztab WOŚP w Londynie, tam występowaliśmy kilka razy, tam spotkaliśmy fantastycznych ludzi i zagraliśmy niesamowite koncerty. Pozdrawiamy również sztaby we Franfurcie, Brukseli, Edynburgu, Dundee, Dublinie, Limerick, u Was zawsze czuliśmy się jak w domu. Specjalnie dla WAS- wolontariuszy WOŚP na całym świecie – utwór „Mówi Londyn” z życzeniami zdrowia, byście czuli, że nie jesteście sami, że stoi za Wami siła ludzkich serc.

Utworu „Mówi Londyn” możecie wysłuchać poniżej.

Tegoroczna edycja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy ruszy już w sobotę, 30 stycznia, po 21.00 koncertem Bukartyka i będzie trwała całą niedzielę, 31 stycznia. Wystąpią między innymi Kwiat Jabłoni, Clock Machine, Zenek, Dżem, Organek, Dr Misio, Łąki Łan, a całość zamknie Voo Voo.

Tegoroczna edycja WOŚP przebiega pod hasłem „wygrywamy z głową”, a zbiórka pieniędzy przeznaczona będzie na laryngologię, otolaryngologię i diagnostykę głowy.

Koncerty transmitowane będą w internecie i telewizji.

KOMENTARZE

Przeczytaj także