Billie Eilish i jej „Hit Me Hard and Soft” z rekordowym otwarciem

/ 28 maja, 2024

Bille Eilish cieszy się najlepszym debiutem swojego krążka w dotychczasowej karierze. „Hit Me Hard and Soft” podbija listy w wielu krajach świata.


Docenione przez krytyków i słuchaczy „Hit Me Hard and Soft”, najnowsze wydawnictwo Billie Eilish, od premiery zgromadziło już ponad 500 mln streamów. Pewne jest, że ta liczba znacząco wzrośnie do końca tygodnia. Album jest obecnie numerem 1. w czternastu krajach świata.

22-letnia zdobywczyni dziewięciu nagród Grammy i dwóch Oscarów napisała album wspólnie ze swoim bratem Finneasem, który jest także producentem „Hit Me Hard and Soft”. Krążek wydany 17 maja składa się z dziesięciu premierowych utworów.

Nowa płyta Amerykanki osiągnęła w premierowym tygodniu lepsze wyniki od jej przełomowego i historycznego debiutu „When We All Fall Asleep, Where Do We Go?”, który od czasu wydania w 2019 roku zgromadził ponad 69 miliardów streamów i osiągnął imponującą sprzedaż na poziomie 7,7 miliona egzemplarzy w samych Stanach Zjednoczonych i 17,8 milionów na całym świecie.

Billie Eilish w końcu w Polsce

Billie Eilish niedawno zapowiedziała trasę koncertową promującą jej najnowszy album. Artystka po raz pierwszy dotrze do Polski i zagra od razu dwa koncerty. Billie Eilish zagra 3 i 4 czerwca 2025 w krakowskiej Tauron Arenie.

KOMENTARZE

Przeczytaj także