Cavalera z kolejną zapowiedzią nagranego na nowo krążka „Schizophrenia”

/ 28 maja, 2024
fot. Jim Louvau

Bracia Cavalera promują swoje najnowsze wydawnictwo, czyli nagrany od nowa album „Schizophrenia” Sepultury.


Jakiś czas temu Max i Iggor Cavalera ponownie nagrali płyty „Morbid Visions” i „Bestial Devastation”, obie z początku funkcjonowania Sepultury.

Właśnie podano, że bracia postanowili pójść za ciosem i zarejestrowali raz jeszcze drugi longplay kultowego zespołu, czyli album „Schizophrenia”, oryginalnie wydany w 1987 roku.

Trylogia w końcu jest kompletna, a te wydawnictwa to brazylijskie undergroundowe perełki! Dla mnie „Schizophrenia” jest ostatecznym death/thrashowym eksperymentem. Zostałem zainspirowany do podbicia świata, a to nagranie pokazuje, że moje zaangażowanie było naprawdę duże! Ten album jest skierowany do wszystkich pokoleń!

– powiedział Max Cavalera.

Ponownie zarejestrowana „Schizophrenia” ujrzy światło dzienne 21 czerwca nakładem Nuclear Blast Records, a premierę wydawnictwa zwiastuje kompozycja „Escape to the Void” oraz opublikowany właśnie utwór „From The Past Comes The Storms”:

Cavalera – koncertowa promocja

Zaraz po premierze albumu bracia Cavalera ponownie przyjadą do Polski. W listopadzie zagrali świetny koncert w Stodole, a teraz zdecydowali się odwiedzić trzy inne miasta.

Koncerty zespołu odbędą się w następujących klubach:

  • 22 czerwca 2024 – Klub B90, Gdańsk
  • 23 czerwca 2024 – A2, Wrocław
  • 24 czerwca 2024 – Klub Tama, Poznań
KOMENTARZE

Przeczytaj także